Dosłownie przed chwilą na antenie radia Eska Rock Mikołaj Ziółkowski ogłosił kolejnych wykonawców tegorocznej edycji Coke Live Music Festival. Tym razem jest to mocna rockowa reprezentacja, a do tego oba zespoły pochodzą z tego samego kraju.

Jednak dość już tych zagadek. Pierwszą gwiazdą jest –  mam wrażenie trochę odgrzany kotlet – zespół Franz Ferdinand. Ci, którzy w zeszłym roku bawili się na Open’erze, mieli okazję zobaczyć już Szkotów w akcji. Dali oni niesamowicie energetyczny koncert, porywając do zabawy całą publiczność zgromadzoną przy głównej scenie festiwalu. Drugą gwiazdą jest natomiast grupa Biffy Clyro. Tu zapewne pojawiły się piski i okrzyki radości, bo ten zespół przez wielu był mocno wyczekiwany. Co ciekawe, występ Szkotów z Biffy Clyro odbędzie się tego samego dnia co Franz Ferdinand.

Przypomnijmy, że podczas pierwszych ogłoszeń pod koniec lutego ogłoszono występ Florence and the Machine. Poznaliśmy również datę CLMF 2013. W tym roku festiwal odbędzie się 9 i 10 sierpnia.

Jeśli wierzyć zapowiedziom Mikołaja Ziółkowskiego dotyczącym tego, że będzie to najlepszy line-up w hitorii festiwalu, to już z niecierpliwością czekamy na kolejne ogłoszenia!

Nie ma więcej wpisów