Jesteś młodym producentem muzycznym? Głos Justyny jest dla Ciebie inspirujący? To idealny moment aby pokazać światu swoją muzykę!

Justyna Steczkowska słynie z ciągłego poszukiwania młodych talentów, czego najlepszym dowodem jest jej ostatni album XV, na którym oddała swoje stare utwory w ręce młodych, zdolnych muzyków, którzy nadali im nowego, współczesnego wyrazu.

Ty również możesz stać się producentem Justyny! Oddajemy Wam ścieżkę wokalną do najnowszego singla z płyty XVTatuuj mnie.

Pokażcie nam jak według Was może zabrzmieć ten utwór!

Konkurs startuje dziś i trwa do 20 kwietnia 2013 roku, do godziny 00:00.

Kilka dni później, 24 kwietnia na oficjalnym Facebooku Justyny pojawią się 3 najlepsze remiksy wybrane przez Artystkę.

Ostateczną decyzję podejmiecie Wy! Zadecyduje ilość polubień danego remiksu.

Nagroda jest niezwykła – twórca najlepszego remiksu oprócz reklamy swojej twórczości na stronie Justyny oraz publikacji remiksu na wielu polach ekspolatacji, otrzyma możliwość zremiksowania całkiem nowego utworu Justyny z płyty, która ukaże się w 2014 roku.

Remiks znajdzie się na płycie jako BONUS TRACK. Nadsyłajcie swoje remiksy na konkursy@justynasteczkowska.pl

Plik musi być zapisany w formacie MP3 i nie może ważyć więcej niż 10MB. Na oficjalnej stronie Artystki www.justynasteczkowska.pl znajduje się Regulamin oraz ścieżka wokalna do pobrania.

Tatuuj mnie (v. XV) – piąty singiel promujący album XV (wydany w kwietniu 2012 roku) to kontynuacja spójnej wizji sennych obrazów, mar, fantazji – teledysków inne niż wszystkie, opowiadających o najdelikatniejszych sferach ludzkich emocji. Tatuuj mnie to analiza zmysłów, abstrakcyjna konstrukcja, próba zobaczenia niewidzialnego. Zamknięte w metaforach myśli człowieka. Wizualna interpretacja zmysłów, której zadaniem jest rozbudzać ludzką wyobraźnię, prowadzić ją do własnej interpretacji i zrozumienia.

Nie ma więcej wpisów