Scena drum’n’bass trzyma się na świecie bardzo mocno i to od ponad 20 lat. Polscy fascynaci połamanych brzmień nie są ostatnio bardzo rozpieszczani imprezami z tym soundem, ale już w najbliższy piątek szykuje się prawdziwa uczta dla fanów jungle. George Ovens aka Dub Phizix to nowy bohater sceny drum’n’bass. Ma związek z z Manchesterem i sprawnie wpisuje się w scenę, czerpiąc z dorobku tzw. madchesteru pełnymi garściami.

Surowość i mroczność stylu Dub Phizixa to ewidentne dziedzictwo szkoły dark side’owej. Potężne linie perkusyjne, zaśpiewy i wokalizy rodem z ethno i world music, inspiracje hip-hopowe i swoisty muzyczny trybalizm – te cechy ma muzyka George’a. Jego produkcje goszczą w setach Chase & Status, Goldiego czy Skreama. Sprawdźcie tego artystę w najbliższy weekend w klubie 1500m2 na Solcu.

Jako support wystąpią m.in. krakowscy bohaterowie sceny jungle – CLS & Wax, a także lubiany w stolicy Ros i K-Size. Druga scena, tzw. basstronomy to: Hrabia + Alcowhore, Freak Slaughter (Bonerizing Records), The Hotheads i PLH.

Kiedy: 5.04 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (Solec 28)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 20-25 PLN

Nie ma więcej wpisów