Machine Gun Kelly to młody raper z Cleveland, który aktywnie działa na amerykańskiej rap scenie od 2006 roku. Jego ksywa została mu nadana ze względu na specyficzne flow. Jest również nawiązaniem do znanej postaci ze świata gangsterskiego – George’a Machine Gun Kelly Barnesa, który aktywnie działał w czasach prohibicji.

Muzyk w ciągu kilku lat rapowania współpracował z największymi gwiazdami amerykańskiej sceny hip-hopowej, tj. Waka Flocka Flame, Bun B, Lil Jon, DMX czy Twista. Ma na koncie EP-kę Half Naked & Almost Famous wydaną w marcu 2012 roku. W październiku zeszłego roku do sprzedaży trafił oficjalny debiut rapera – Lace Up. Wydawnictwo zebrało świetne recenzje, a do dnia dzisiejszego sprzedano ponad 160 tysięcy jego kopii.

Najnowszy klip rapera to zajawkowa, skateboardowa produkcja w której występuje Ryan Sheckler – zawodowy amerykański skateboarder. Numer z teledysku będzie najprawdopodobniej jednym z utworów z nadchodzącego mixtape’u rapera – Black Flag. Premiera wydawnictwa wkrótce!

Nie ma więcej wpisów