Warszawski Basen w swojej krótkiej historii zdołał już zorganizować kilka naprawdę udanych wydarzeń, a nic nie wskazuje na to by zwalniali tempo. Już w najbliższą sobotę w klubie powinien pojawić się każdy szanujący się fan gitarowych brzmień. W stolicy Polski pojawią się trzy zespoły, które zdążyły już mocno i głośno zaznaczyć swoją obecność na rynku muzycznym.

Mowa o L.Stadt, Power Of Trinity oraz The Toobes. O pierwszych dwóch wykonawcach wszystko już zostało powiedziane lub napisane, więc powielanie kolejnych epitetów jest bezsensu. Zarówno L.Stadt jak i Power Of Trinity to zespoły o dużych zasługach dla polskiej muzyki i z pewnością warto choć raz zobaczyć je na żywo, a wspólny koncert to wręcz okazja.

Za to The Toobes – mimo, iż 6 kwietnia będą tyko supportem – grali już przed Deep Purple, Franz Ferdinand czy  Beady Eye, pozostałością po Oasis. Ich trasa po naszym kraju odbywa się prawdopodobnie w przeddzień eskalacji ich rozpoznawalności na świecie, ponieważ białoruskie trio to wulkan energii na scenie.

W takim zestawie wydaje się, że najgłośniej będzie właśnie w Basenie. Warto przyjść i przekonać się samemu.

Kiedy: 06.04 (Sobota)
Gdzie: Warszawa, klub Basen (Konopnickiej6)
Start: 20:00
Wstęp: 35/40 PLN

Nie ma więcej wpisów