Do premiery Cave Rave coraz bliżej. Drugi w dorobku Crystal Fighters album ukaże się 27 maja. Jednak wydaje się, że zespół nie ma zamiaru czekać aż do maja i regularnie podsyca zainteresowanie płytą, prezentując kolejno nowe kawałki, które się na niej znajdą.

Do tej pory mogliśmy usłyszeć niesamowicie energetyczny numer pod tytułem Separator. Teraz przyszła pora na następny smaczny kąsek. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Crystal Fighters opublikowali kolejny utwór i chyba nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem, jeśli powiem, że Wave to kolejna świetna, przepełniona energią perełka.

Crystal Fighters zdecydowanie znają receptę na pogodowego doła, który ogarnął chyba sporą część z nas. Po przesłuchaniu ich kawałków, dostajemy niesamowitego kopa energii, a pozytywny nastrój nie opuszcza nas jeszcze długo po wyłączeniu odtwarzacza. Idealną okazją do naładowania Waszych baterii – płynąca od zespołu energią – będą ich koncerty w Polsce. Jeśli nie załapaliście się na majowy – niestety już wyprzedany – koncert w Palladium, kolejna okazja czeka na Was już jesienią w Warszawie i Krakowie.

Nie ma więcej wpisów