Współpracował z takimi gwiazdami jak The Rolling Stones, Bob Dylan, Alanis Morissette czy James Blunt. Świat oszalał na punkcie jego kawałka pod tytułem I’m Yours. W Polsce kojarzony jest przede wszystkim dzięki ogromnemu sukcesowi jaki przyniósł mu album We Sing. We Dance. We Steal Things. Wszystkich fanów Jasona Mraza – bo o nim mowa – ucieszy zapewne wiadomość o jego przyjeździe do Polski.

Jak niedawno ogłoszono, artysta pojawi się w warszawskim klubie Palladium już 21 sierpnia. Będzie to pierwsza wizyta Mraza w naszym kraju. Koncert z tej okazji również będzie nietypowy, bo akustyczny. Występ związany będzie z premierą najnowszego albumu muzyka – Love Is a Four Letter Word.

Warto podkreślić, że po 22 miesiącach spędzonych w trasie, Jason skupił się na pracy nad kolejnym – czwartym w swoim dorobku – albumem Love Is a Four Letter Word. Jak wyznał w jednym z wywiadów, najnowszy album będzie przede wszystkim opowiadał o miłości. Wydawnictwo promują single I Won’t Give Up, 93 Million Miles oraz The Woman I Love. Jedno jest pewne na nowej płycie na pewno standardowo już nie zabraknie pięknych melodii i doskonałych tekstów. Premiera krążka przewidziana jest na 17 kwietnia. Występ Mraza w Polsce będzie nie tylko dobrą okazją do zapoznania się z premierowym materiałem, ale także do usłyszenia dobrze znanych piosenek w zupełnie innej, akustycznej aranżacji.

Nie ma więcej wpisów