To już druga część historii o dwójce starszych osób, tym razem opowiedziana słowami drugiego singla You Life, Your Call. Zespół Junip, na czele którego stoi Jose González, znany ze swoich solowych poczynań, kontynuuje opowieść, która rozpoczęła się w utworze Line of Fire.

Pierwsza część to krótka historia dwójki dorosłych osób, ich wspomnień o pierwszej miłości, rodzinie i o młodym nieznajomym, który zjawia się w ich basenie. W drugim singlu, jakim jest Your Life, Yor Call, możemy podpatrzeć dalsze losy tego trójkąta. Nie jest to romantyczna historia, lecz zatrzymująca przez chwilę przed monitorem. Klip ten pozwala na chwilę zadumy nad dorosłym życiem.

Za stworzenie dwóch teledysków odpowiedzialny jest Mikel Cee Karlsson, który dopasował historię teledysków do przesłania jakie niosą za sobą te dwa utwory. Junipowe brzmienie to idealny klimat na wieczory z samym sobą i wędrującymi po głowie myślami.

Zachęcam do zastanowienia się nad tymi dwoma klipami, bo może czasami warto zatrzymać się i dać sobie czasu na chwilę zadumy.

Nie ma więcej wpisów