Generalnie można o nim powiedzieć tyle, ile mówi jego kanał na Soundcloud: Some kind of warm music. Postaramy się jednak jeszcze bardziej zachęcić Was do sięgnięcia po najnowsze wydawnictwo rosyjskiego producenta występującego pod nazwą 5 Reasons.

Stanislav Loukoianov, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko muzyka, w swoich dźwiękach przemyca sporo słońca i iście tropikalnego klimatu. Jakby chciał zaczarować aurę, jaka na co dzień panuje w jego rodzimym kraju.

Wydany właśnie singiel Night Drive in Moscow, pochodzący z najnowszej EP-ki, to nu disco opatrzone mocnymi nawiązaniami do bitów z lat 80. Bas pełen groove’u i funky brzmienia dopełniony został tutaj równie przyjemnym wokalem Patrick’a Bakera udzielającego się na co dzień w formacji Satin Jackets.

EP-ka Night Drive in Moscow w sprzedaży pojawi się 8 kwietnia, z inicjatywy wytwórni Shiny Disco Light. W oczekiwaniu na to wydawnictwo posłuchajcie, dlaczego musicie je mieć. Nie zapomnijcie również odrobić lekcji i wysłuchać dwóch poprzednich produkcji Loukoianova – Fly with me i Miami sunset.

Nie ma więcej wpisów