Najpierw uznali, że jak już nagrywać to najlepiej jak się da, uparli się, postarali i w rezultacie mastering ich debiutanckiego krążka został wykonany przez studio z USA. Teraz postawili na piekielnie zdolnych polskich twórców i właśnie wydali nowy klip do drugiego singla promującego wydany w zeszłym roku album. Mowa oczywiście o power trio Magnificent Muttley i ich najnowszym teledysku do kawałka Stains.

Za realizację drugiego już teledysku warszawskiego zespołu odpowiada tajemniczy Mr. Oldman. Pod tym pseudonimem kryje się Marcin Starzecki – warszawski reżyser, na którego koncie znajduje się szeroki wachlarz różnych produkcji filmowych, w tym kilka naprawdę świetnych teledysków jak na przykład: Plan Ewakuacji Cool Kids Of Death, Miracle The Temper Trap, Ukryte Myslovitz czy też nagrodzony w plebiscycie Yach Film w 2011 roku klip Nie Ma Cwaniaka Na Warszawiaka Projektu Warszawiak.

W krótkiej informacji pod klipem możemy przeczytać: Drugi rozdział Trylogii Małych Opowieści. Środek nocy. Kobieta budzi się przez straszny sen. Przekonajmy się co się stało nad ranem… Klip od pierwszego ujęcia wprowadza nas w dość ponury i nieco straszny klimat. Kolejne sceny tylko podsycają gęstą, niespokojną atmosferę. Zobaczcie sami jak ta historia się kończy – uprzedzam, nie będzie tam happy endu.

Nie ma więcej wpisów