Dla tych, co mają już bilety i tych, co szykują się do ich kupna – znamy już dokładny rozkład jazdy na tegoroczny FreeFormFestival, który odbędzie się (gwoli przypomnienia) 10 – 11 maja w Soho Factory w Warszawie.

W piątek 10 maja czerwoną wstęgę Grolsh Stage przetnie szwedzki zespół Kate Boy, który w ostatnim czasie zawrócił nam w głowie. Tę samą przyjemność na Second Stage będą mieli członkowie zespołu Fair Weather Friends. Zaraz po świeżej porcji szwedzkiej elektroniki zaczaruje nas Apparat, a na drugiej scenie do tańca porwie nas Parachute Youth. Pierwszy dzień na scenie Grolsh o 01.00 zamyka legenda – Tricky. Na Second Stage w tym czasie trwać będzie  występ Hudson Mohawke, a zaraz po nim na scenie pojawi się oczekiwany przez wielu SebastiAn.

Drugi dzień, 11 maja pozostawię Waszym oczom, przejrzyjcie koniecznie line-up. Oby wiosna do 10 maja przyprowadziła ciepły wiatr i zamiast zimowych kurtek i kożuchów na plecy zarzuciła lekkie swetry, na nogi wygodne tenisówki, a piwo w dłoniach nie zamarzło, tylko trzymało przyjemną temperaturę beczki.


Ceny biletów jednodniowych: 120 PLN do 01.05; 140 PLN od 01.05
Ceny biletów dwudniowych: 170 PLN do 16.04; 190 PLN od 16.04

Nie ma więcej wpisów