Subtelność, seksowność i odprężenie to wszystko, co Rhye umiejętnie przemyca w swojej muzyce od samego początku. Łatwość, z jaką potrafią w ciągu zaledwie kilku pierwszych sekund utworu przenieść nas w zupełnie inny, spokojny i nieco senny świat – jest niebywała.

Niedawno muzycy mieli okazję wystąpić w programie społecznego radia KCRW z Santa Monica w Kalifornii w audycji Morning Becomes Eclectic. Radio znane jest z łączenia na swojej antenie różnych brzmień – sięgają po najciekawszych artystów z całego świata, nie kierując się przy tym modą czy konkretnym gatunkiem, a talentem młodych twórców i świeżością ich kompozycji. Rhye zaprezentowali kawałek 3 Days pochodzący z wydanego niedawno ich krążka Woman.

Wydawałoby się, że ich muzyka sama w sobie zawiera tak wiele wrażliwości, subtelności i roztacza wokół siebie taką magię, że nie da się już zbudować bardziej elektryzującego nastroju. Jednak klimatyczne światło i świece robią swoje – zobaczcie jak piękny klimat stworzyli Ci muzycy w z pozoru zwyczajnym, radiowym studiu.

Nie ma więcej wpisów