W dobie internetu wielu artystów korzysta z przeróżnych portali, aby swoją twórczość pokazać światu. Niekiedy dochodzi do odkryć niepożądanych, jak na przykład odkrycie młodocianego bożyszcza nastolatek Justina Biebera, a innym razem pozwala to na znalezienie prawdziwych perełek. W 2010 roku za pośrednictwem portalu Myspace Willy Moon wypuścił swój pierwszy utwór I Wanna Be Your Man. I był to strzał w dziesiątkę! Młody wykonawca został zauważony przez wytwórnię Island Records i tak rozpoczęła się jego kariera.

Pochodzi z Nowej Zelandii i jest muzycznym geniuszem. Dzięki piosence Yeah Yeah utorował sobie drogę do jeszcze szerszej publiczności. Utwór został wykorzystany w reklamie iPodów i zagościł w wielu rozgłośniach radiowych. Muzyka Willy`ego określana jest jako fuzja rock’n’rolla lat 50. i nowoczesnej muzyki hip-hopowych producentów. Jednym z największych fanów Moona jest sam Jack White.

Właśnie dziś do sklepów trafia długo oczekiwany album Here’s Willy Moon. Na płycie ukaże się 12 utworów Nowozelandczyka, a trwać będzie niecałe 30 minut. Zdecydowanie jest to jedna z gorętszych propozycji tego roku!

Miło nam poinformować, że musicis.pl objął to wydawnictwo swoim patronatem.

Tracklista:
1. Get Up
2. Railroad Track
3. Yeah Yeah
4. What I Want
5. Fire
6. I Wanna Be Your Man
7. Working For The Company
8. Shakin’
9. She Loves Me
10. I Put A Spell On You
11. My Girl
12. Murder Ballad

Nie ma więcej wpisów