Ponownie Łódź, znów klub Wytwórnia i znów na swoim – 11 kwietnia wystąpi Piotr Rogucki. Dla tych wybrednych i tych zdystansowanych – tym razem występ wokalisty zespołu Coma nie będzie zwykłym koncertem. Rogucki pojawi się na scenie sam. Powróci do przeszłości, której ukłon złożył, wydając w 2012 roku płytę 95-2003.

Album zawiera utwory napisane w tytułowym czasie od 1995 do 2003 roku, które Piotr wykonywał podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie czy na spotkaniach zamkowych w Olsztynie. Teraz wracają na płycie w nowej, odświeżonej postaci.

Organizatorzy o wydarzeniu wypowiadają się oszczędnie, ale konkretnie: koncert Piotra Roguckiego w Wytwórni to specjalnie przygotowane widowisko, w ciekawym instrumentarium, w niecodziennej oprawie.

Brzmi intrygująco i mimo ostrych brzmień, jakie zazwyczaj serwuje Coma, sądzę, że po prostu warto wybrać się na ten występ. Piotr Rogucki to nie tylko potężny i ostry wokal, to również artysta, aktor, czego wyarz z pewnością da 11 kwietnia na deskach sceny Wytwórni.

Kiedy: 11.04 (czwartek)
Gdzie:
Łódź, klub Wytwórnia (ul. Łąkowa 29)
Start:
godz. 19:00
Wstęp:
35/40 zł

Nie ma więcej wpisów