Artyści co rusz prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej odważnych, ekstrawaganckich, pełnych przepychu teledysków. Stworzenie takiego małego dzieła sztuki nierzadko pochłania mnóstwo czasu i funduszy, a w prace nad nim zaangażowany jest cały sztab specjalistów. Muzycy z Us Baby Bear Bones jak na przekór postanowili pójść inną drogą. Sami zajęli się reżyserią i wszystkimi pracami związanymi z nagraniem klipu. Jak wyznała Daisy, jedna z wokalistek, do nakręcenia użyli najgorszej kamery, jaką znaleźli. Zamknęli się w pokoju na osiem godzin z laptopem, projektorem, drabiną oraz nagłośnieniem i po prostu dobrze się bawili. Najzabawniejszą częścią pracy, była próba skopiowania tańca do „Single Ladies” Beyoncé. Na koniec zabawy rozbolały nas głowy od tego ciągłego kiwania i trzęsienia– dodała.

Samo video, choć nie najlepszej jakości, z pewnością jest nieco psychodeliczne, lecz co istotne: plejada barw i kształtów łączy się ze sobą w spójną całość.

Premiera debiutanckiej EP-ki zespołu zatytułowanej What Starts With A U Ends With An I zapowiedziana jest na czerwiec. Jeśli jesteście ciekawi, jak brzmią inne kompozycje Brytyjczyków, to poniżej możecie posłuchać kawałka You.

Nie ma więcej wpisów