Raperzy Diox i Hades oraz producent Czarny wydali w ciągu ostatnich lat świetne albumy. Ten pierwszy zrealizował dwie płyty z ReturnersamiLogika Gry oraz Backstage, Hades wydał album Nowe Dobro To Zło oraz wspólnie z OstrymHaos, a Czarny wypuścił jedną z najlepszych płyt producenckich w ciągu ostatnich lat – Niedopowiedzenia. Teraz wspomniani panowie wraz z DJ-em Kebsem wracają do projektu, który uplasował ich w czołówce polskiego rapu – HIFI Bandy. Grupa wydała dotychczas dwa albumy. Pierwszy to Fakty, Ludzie, Pieniądze – 5 Minut Mixtape z 2008 roku (i jego reedycja z 2010) oraz 23:55 z 2010 roku. W tym roku panowie – o czym sami poinformowali – uraczą nas kolejną produkcją z najwyższej półki. Póki co, grupa udostępniła klip do kawałka Otwórz Oczy.

Nagranie to jest pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa, które najprawdopodobniej ukaże się jesienią. Teledysk powstał dzięki kooperacji wytwórni Prosto oraz marki Tiger Energy Drink. Obraz nakręcono w lutym br. w warszawskim studio LWW oraz w zatoce umarłych hoteli w Kupari, w Chorwacji. Klimatyczne zdjęcia do klipu zrealizował Michał Dąbal, znany fanom rapu jako beatmaker Ajron – postać odpowiedzialna za produkcję debiutanckiego albumu Małolata. Od pewnego czasu o Ajronie jest nieco ciszej w hip-hopowym świecie z tego względu, że jego głównym zajęciem jest obecnie reżyseria.

W początkowej scenie klipu pojawia się animowany tygrys, jako symbol związany z marką energetycznego napoju Tiger, którego wizualną realizacją zajęło się studio – Platige Image. Głosu udzielił mu Sokół, raper oraz założyciel wytwórni Prosto.

Nie ma więcej wpisów