TLC to jeden z legendarnych – niestety już nie istniejących – i do tego żeńskich składów hip-hopowych w historii rapu. Grupę tworzyły trzy kobiety: Tionne T-Boz Watkins, Rozonda Chilli Thomas oraz Lisa Left Eye Lopes. Zespół ma na koncie cztery studyjne albumy, z czego dwa pierwsze – Ooooooohhh… On the TLC Tip (z 1992) oraz CrazySexyCool (z 1994) – były najpopularniejszymi wydawnictwami i tymi, które wpłynęły na swoistą nieśmiertelność grupy wśród fanów rapu. Zespół zawiesił swoją działalność ze względu na tragiczną śmierć Lisy Lopes, która nastąpiła w wyniku obrażeń jakie raperka odniosła podczas wypadku samochodowego w 2002 roku.

Po prawie dwudziestu latach od publikacji klipu Creep, który promował album CrazySexyCool, do internetu trafia jego alternatywna wersja. W jego pierwszej odsłonie dziewczyny występowały w pidżamach. Jak się prezentują tutaj, możecie sprawdzić powyżej.

Creep to jeden z najbardziej popularnych singli z drugiego albumu składu TLC. Dla fanów to prawdziwa przyjemność, móc raz jeszcze zobaczyć dziewczyny w akcji.

Nie ma więcej wpisów