Czy R&B i Hip Hop to dobre połączenie? Miguel oraz Kendrick Lamar udowadniają, że te dwa gatunki są niemalże dla siebie stworzone. W utworze How Many Drinks?, który pochodzi z ostatniej płyty Miguela, obaj artyści połączyli swoje siły i stworzyli nową jakość, chyba bezapelacyjnie wyszło im to perfekcyjnie.

Głos gwiazdy R&B wypełniany mocnymi i melodyjnymi wersami Kendricka to jest to, co naprawdę się zjada ze smakiem. Ostatnimi czasy to właśnie te dwie gwiazdy przywróciły siłę swoich gatunków muzycznych. Miguel pokazuję styl, w którym siedzi w całkowicie nowym świetle, tak jakby ponownie go odkrył. Natomiast Kendrick Lamar praktycznie nieznany raper, aż do momentu wydania jego ostatniego  albumu Good Kid, m.A.A.d City. Pojawiając się na scenie hip-hopowej pokazał, że jednak w tym gatunku nadal można zaskakiwać, tak jak uczynił to on sam.

Tych dwóch młodych artystów odświeżyło te dwa nurty muzyczne robiąc przy tym wielki przyjemny szum. Wątpię aby ten utwór był ich jednorazowym spotkaniem. Na pewno usłyszymy jeszcze o tym duecie.

Nie ma więcej wpisów