Fantastycznym zakończeniem wiosennej trasy koncertowej Sizeer Music on Tour będzie niewątpliwie niespodzianka przygotowana przez gospodarzy ekipy Grubego Brzucha Grubsona i DJ-a BRK. Na jednej scenie wystąpią z nimi zaproszeni z USA goście – Alchemist oraz Chip-Fu.

Koncerty Grubsona i BRK są niesamowitymi eventami, na które najlepiej zabrać zapasowe nogi i przygotować się na niespotykane wrażenia. Nie piszę w tym miejscu jako organizator imprezy, ale jedynie jako wielki fan chłopaków i osoba mająca przyjemność kilkukrotnie widzieć ich na scenie. Fantastyczna energia, interakcja z fanami, ciekawe aranżacje wielu utworów, masa muzycznych niespodzianek oraz bezkompromisowy, ale i niezwykle pozytywny przekaz powodują, że imprezy sygnowane ksywami Grubson i BRK, są niezapomniane. Chłopakom towarzyszą jeszcze Jotoskleja oraz Jarecki, tworząc razem grupę marzeń, jeśli chodzi o żywiołowe koncertowe występy. Szykujcie się więc na Gruby Finał w warszawskim klubie Odessa.

Grubson i BRK wystąpią jako didżejski duet DJ Twardykark i DJ BRK. Panowie poprowadzą całą imprezę, korzystając z pomocy Jareckiego i Jotosklei. Support zapewni DJ Anusz. Całość eventu zostanie dopełniona występami legend amerykańskiego hip-hopu, a więc wspomnianych Alchemista i Chip-Fu.

Alchemist to wyśmienity DJ oraz producent, który zasłynął twórczością w formacjach Mobb Deep oraz Cypress Hill, ale także jako oficjalny didżej Eminema. Współpracował z wieloma raperami, takimi jak: Nas, Snoop Dogg, Ghostface Killah, Fat Joe czy Jadakiss. W 2004 roku wydał swój autorski solowy debiut – 1st Infantry. Ostatnie wydawnictwo muzyka – Russian Roulette – pochodzi z 2012 roku.

Chip-Fu to z kolei raper, który zdobył uznanie swoimi fantastycznymi rymami i charakterystycznym flow. Jest on członkiem składu Fu-Schnickens, którego twórczość porównywana jest do stylistyki Das EFX. Obecnie raper pracuje nad solowym albumem War Paint, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Kiedy: 20.04 (sobota)
Gdzie: Warszawa, klub Odessa (ul. Kolejowa 8/10)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 30 zł – przedsprzedaż / 40 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów