Ponownie na Otwartej Scenie zaprezentowało się power trio z Warszawy, które zaledwie kilka dni temu pokazało światu swój drugi teledysk, powstały do kawałka Stains, pochodzącego z ich debiutanckiej płyty. Magnificent Muttley sięgnęli po naprawdę zdolnych filmowców, którzy stworzyli dla nich niesamowity klip. Warto wspomnieć, że dostrzegli go amerykańscy twórcy jednego z muzycznych blogów, plasując go w piątce najlepszych klipów zeszłego tygodnia.

Teraz Panowie z Magnificent Muttley, niestety ostatni już raz, występują na deskach Otwartej Sceny. Tym razem możecie sprawdzić, jak w wersji live wypada jeden z najbardziej jazgotliwych i dość energetycznych kawałków z ich debiutanckiej płyty – utwór Frank. W przypadku chłopaków jest jak zwykle – energia nadal żwawo hula pomiędzy nimi, a znajduje ujście w feerii serwowanych przez nich dźwięków. Po obejrzeniu tego nagrania pozostaje tylko jedno – wybrać się na koncert tej niesamowitej trójki.

Przypominam, że prócz Panów z Magnificent Muttley na Otwartej Scenie mieliśmy już przyjemność oglądać tres.b, Skubasa oraz Drekoty.

Nie ma więcej wpisów