Kilka dni temu swoją premierę miał zajawkowy klip, który został zrealizowany jako nieoficjalny teledysk do kawałka Oda do młodości, będący swego rodzaju prywatnym video, na które składają się fragmenty młodości Buki i L.U.C.’a, dokumentujące ich pasje.

Wspomniany utwór zapowiada planowaną na 20 kwietnia premierę płyty Nic się nie stało zrealizowanej w komitywie L.U.C.’a oraz Motion Trio. Utwór napisany przez L.U.C.’a jest swoistym hołdem dla własnych pasji oraz energii młodości. Jak zaznaczał sam raper, kawałek Oda do młodości ma zachęcać młodych ludzi do znalezienia własnej zajawki i dedykowany jest ludziom, których pasje pomagają im w życiu i mają na nich pozytywny wpływ, definiując tym samym ważne i niezapomniane chwile.

Istotną rzeczą, o której należy wspomnieć, jest akcja jaką przygotowali dla fanów artyści. Nieoficjalny klip jest tylko wstępem do niezwykle ciekawej inicjatywy – tworzenia wspólnego wideoklipu. Teledysk będzie składał się z nadesłanych przez fanów fragmentów (maksymalnie 22-sekundowych) dokumentujących ważne dla nich chwile, sytuacje. Taki gotowy, oryginalny klip ukaże się w połowie maja.

Nie ma więcej wpisów