Utwór Look Around You autorstwa Borisa Dlugoscha, o którym pisałem już wcześniej, doczeka się w końcu oficjalnej premiery. Wypatrujcie go już 19 kwietnia w serwisie Beatport w towarzystwie remiksów Chopstick oraz Johnjon. Singiel jest pierwszym wydawnictwem sygnowanym przez label Golden City Sounds.

Ze swoich przyszłych planów Róisín Murphy zwierzyła się w wywiadzie dla Zero Magazine. Niestety, nowego albumu na razie nie będzie, ale parę kolaboracji. Wkrótce ma ukazać się utwór Leviathan (Do It Yourself) Freeform Five, w którym usłyszymy Irlandkę. Piosenka ta była już grana przez Murphy podczas jej DJ setów (na YouTubie znajduje się jedno nagranie w dość znośnej jakości).

Poza tym znów była mowa o tzw. Italian EP (pierwsza wzmianka o niej pojawiła się prawie rok temu, przy teaserze Non Credere). Mają na niej znaleźć się covery utworów Miny oraz Patty Pravo w zupełnie nowych wersjach. Na dokładkę, być może usłyszymy Murphy w najnowszym albumie Hot Natured. Piosenkarka przenosi się na Ibizę. Zostanę tam na 4-5 miesięcy. Dom ma studio, będę miała dostęp do muzyków, DJ-ów i producentów, więc miejmy nadzieję, że będzie to kreatywne środowisko dla mnie. Nie będzie wkrótce albumu, przynajmniej na razie, ale kto wie?

Nie ma więcej wpisów