W najbliższy piątek, 19.04, w poznańskim klubie Blue Note zaprezentuje się wyjątkowa postać. Bisz – raper i poeta pochodzący z Bydgoszczy. Nagrywa solowo oraz jako członek grupy B.O.K. (BiszOerKay & DJ Paulo).

Pierwsze pozycje w dyskografii artysty to tzw. nielegale: Zimy EP (2007), Ballady, hymny i hity (2008), Idąc na żywioł EP (2009), Raport z walki o wartość (2010), Burza i napór EP (2011). W 2011 roku ukazał się pierwszy legalny krążek B.O.K. pt. W stronę zmiany.

Rok 2012 natomiast przyniósł premierę solowego materiału Bisza – albumu pt. Wilk chodnikowy, który ukazał się pod skrzydłami Fandango Records. Już pierwszy singiel z tej płyty, Pollock, był zapowiedzią niebanalnego projektu.

Nic w tym jednak dziwnego – raper od początku swojej działalności znany jest ze świetnych tekstów i wyjątkowego flow. W jednym ze swoich kawałków (Jestem bestią) rapuje: ten styl nie jest rewelacyjny, jest rewolucyjny. I ten fragment idealnie obrazuje twórczość Bisza.

W Poznaniu Bisz pojawi się z zespołem w składzie: Oer (wsparcie wokalne, MPC), DJ Paulo (gramofony), Marcin Bartyna (gitara), Michał Bromba Lutrzykowski (bass), Pestka (perkusja), Łukasz Sylwestrzak (skrzypce).

Support: Sawina&Błoszek + DJ MGX, Zawa/Goti.

 

Kiedy: 19.04 (piątek)
Gdzie: Poznań, Blue Note (ul. Kościuszki 79)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 25 zł / 30 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów