Bracia Guy i Howard Lawrence, szerzej znani jako Disclosure, na koncie mają już pięć świetnie przyjętych EP-ek. Prawdziwą sławę przyniósł im jednak dopiero remix Runnig Jessie Ware, dzięki któremu pojawili się na prestiżowej płycie Annie Mac Presents 2012. Później poszło już jak po maśle. Dostaliśmy energetyczny Latch nagrany wspólnie z Samem Smithem, a w końcu White Noise, który powstał w wyniku ciekawego połączenia Brytyjczyków z innym elektronicznym duetem – AlunaGeorge. Teraz nadszedł czas na wydanie pierwszego w ich karierze, długo oczekiwanego krążka.

Na debiutancki longplay kazali czekać niemało, bo aż trzy lata. Miejmy nadzieję, że muzycy sowicie wynagrodzą nam to oczekiwanie, prezentując dopieszczony w każdym calu album. Pewni możemy być jednak tego, że na krążku usłyszmy świeże spojrzenie na elektronikę. Premierę wydawnictwa wyznaczono na 3 czerwca, lecz do tego czasu bracia zdążą nas jeszcze nie raz zaskoczyć. Pierwszy kawałek promujący album zatytułowany Settle ukaże się już niedługo (28 kwietnia) i będzie nosił tytuł You & Me.

Wciąż nie opadły jeszcze emocje po niedawnym koncercie duetu w Polsce. Jeśli żałujecie, że Was tam nie było lub bawiliście się tak świetnie, że już nie możecie się doczekać ich kolejnego występu, to przypominam, że Disclosure zagrają u nas jeszcze tego lata. Koncert odbędzie się 5 lipca w ramach Open’era.

Nie ma więcej wpisów