Nadchodząca sobota w warszawskiej Jerozolimie płynąć będzie wraz z dźwiękami Marka Hemmanna, tworzącego funky minimal techno.

Wszystko zaczęło się na początku lat 90. z gitarą. Próbniki i syntezatory ukazały nowe możliwości, świat akustyczny stał się bogatszy o nowe zabawy z dźwiękiem. Syntezatory pozwoliły na tworzenie tego, czego ludzkie ucho nigdy wcześniej nie doświadczyło. Muzyka techno z późnych lat 90. stała się pasją i towarzyszem Marka, odnalazł głębokie i wspaniałe połączenia z ludźmi, nowe rytmy, światła i dźwięki.

Na początku tworzył muzykę dla siebie i swoich kumpli. To ośmieliło go, aby w końcu zacząć grać muzykę na żywo. Od tamtego czasu doskonalił swoje zbiory, z których wyrosły charakterystyczne dźwięki Hemmanna. Dźwięki przy minimum techniki, z wykorzystaniem szeroko pojętej różnorodności hałasu i wrażliwości na odbiór.

Głęboki bas, odpowiednie partie wokalne, cykacze i perkusje prowadzą do powstania funky minimal techno z dużą ilością miejsca dla odbiorcy.

Od 2005 roku Marek mieszka i nagrywa w Jena. Tam powstała niezliczona ilość remiksów i singli. Nakładem wytwórni Freunde Am Tanzen wydał, jesienią 2009 roku, debiutancki album pt. In Between, który otworzył mu drogę do światowej kariery.

Kiedy: 20.04 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 30 zł / 35 zł / 40 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów