Prince się nie starzeje. Taki wniosek można by wysnuć, patrząc na jego dyskografię. Artysta od czasu swojego debiutu w latach siedemdziesiątych regularnie wydaje. Płyty studyjne, EP-ki, albumy koncertowe i wszelakie kompilacje. Muzyk ma w swoim dorobku 34 longplaye. Wszystko wskazuje na to, że niedługo do tej pokaźnej listy dołączy dzieło numer 35.

Od jakiegoś czasu Prince publikuje w sieci pojedyncze utwory. Według nieoficjalnych informacji – znajdą się one na nowej płycie Amerykanina. Dzieło nosi roboczy tytuł Plectrum Electrum. Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się następca wydanego w 2010 roku 20Ten.

Plotki na temat powrotu Prince’a zaczęly się potwierdzać w styczniu, kiedy to adres do strony Prince 2013 wyciekł na Twitterze. Znalazło się na niej lyric video do nowej piosenki Screwdriver. Z kolei w lutym, za pośrednictwem serwisu YouTube, ogłoszono stronę 3rd Eye Girl, oferującą cztery nowe piosenki do kupienia online. Najnowszy kawałek, FixUrLifeUp, miał swoją premierę w rozgłośni Earnest Radio Network. Możecie go posłuchać tutaj.

Przed Princem intensywna trasa po Ameryce Północnej. Pojawiły się również daty pierwszych występów na europejskich festiwalach – kolejny dowód, że nowa płyta zbliża się wielkimi krokami.

Nie ma więcej wpisów