Do tej pory o Mad-Hop Records wspomniałam wyłącznie przy okazji informowania Was o premierze długogrającego debiutu Lomovolokno. Zapowiada się jednak na to, że na MusicIs.pl pojawi się więcej informacji o tej wytwórni, zwłaszcza jeśli kolejni artyści i kolejne projekty, które Mad-Hop Records przyjmie pod swoje skrzydła, będą tak interesujące jak wspominany już Lomovolokno, a także postać DNTE.

DNTE to węgierski producent (mieszkający obecnie w Berlinie), który w swojej twórczości łączy elektroniczne, syntetyczne brzmienia, uwodzące melodie, hip-hopowe beaty, elementy muzyki soul, funk czy też wonky. To kolejny artysta w wytwórni Mad-Hop, który swoimi kompozycjami generuje paletę emocji.

Pod koniec maja, dokładnie 24, właśnie pod szyldem Mad-Hop Records ukaże się EP-ka muzyka, która nosić będzie tytuł Moments. Oprócz wersji cyfrowej, dostępna będzie również limitowana wersja fizyczna na vinylu (300 sztuk). Obydwie można już zamawiać – przedpremierowo – na bandcampowym profilu wytwórni, na którym znajdują się także odsłuchy dwóch utworów pochodzących z EP-ki, a dokładnie kawałki Translucent (powyżej możecie zobaczyć teaser klipu, który będzie go obrazować) oraz Stoned (możecie go pobrać ze strony XLR8R).

Nie ma więcej wpisów