Organizatorzy wielu wyśmienitych – i wbrew nazwie nie tylko warszawskich – imprez, czyli duet Warsaw Calling nie spoczywa na laurach. Taneczne rave & cruise po Wiśle, techno-harce w modernistycznej willi przy ul. Barskiej i niezapomniane balangi na Powiślu to dotychczasowe highlighty działalności Kuby i Kosmy. Jeszcze nie opadł kurz z butów raverów bawiących się w willi na Solcu (nowa formuła tzw. Secret Guest), a przygotowywana jest nowa wiosenna bomba.

Już w najbliższy piątek w klubie 1500m2 zatańczymy do muzyki serwowanej przez Mano Le Tough oraz Gathaspara.

Mano jest autorem niedawno wydanego albumu Changing Days i nową nadzieją sceny house – sprawdźcie jego remix utworu Roisin Murphy: Simulation czy chociażby podcast dla Resident Advisor.

Gathaspar to kolejna polska duma – alchemik dźwięków techno, którego występy czarują jeszcze bardziej niż nagrania studyjne. Nagrywa dla niemieckiej wytwórni Freude Am Tanzen. Niektórzy z was pewnie pamiętają jego niedawny live act w warszawskiej Jerozolimie, część doskonale kojarzy utwór She’s Not From Here wybrany na kultową kompilację Cocoon – The Sound of 13th Season przez samego Svena Vaetha.

Jako support wystąpią m.in. Warsaw Calling i Akme.

Kiedy: 19.04 (piątek)
Gdzie: Warszawa, klub 1500m2 (ul. Solec 18)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 20 zł / 25 zł

Nie ma więcej wpisów