Azealia Banks udostępniła właśnie swój najnowszy klip do numeru Yung Rapunxel, który promuje nadchodzący debiut artystki – Broke with Expensive Taste. Sam utwór został wyprodukowany przez muzyka o ksywie Lil Internet i różni się nieco od brzmień, którymi dotychczas raczyła nas raperka. Nie jest to żaden zarzut, bo na tej produkcji artystka odnajduje się wyśmienicie. Jeszcze ciekawiej prezentuje się klip.

Akcja teledysku osadzona jest w mrocznym, alternatywnym świecie, w którym możemy zobaczyć Azealię ujeżdżającą mechanicznego byka czy walczącą z policją. Momentami artystka posiada usta zamiast oczu i rapuje wśród sów. Klip jest dziwną, toksyczną podróżą, jednak fantastycznie wyprodukowaną, co niewątpliwie nie pozwoli nikomu o niej szybko zapomnieć.

Oryginalne i kreatywne obrazy przypominają mi trochę teledyski grupy Die Antwoord i są efektem pracy reżysera Jama Suttona. Warto zobaczyć inne produkcje tego utalentowanego artysty, ponieważ wszystkie są niezwykle ciekawymi i przemyślanymi projektami. Sutton zrealizował jeszcze teledyski do utworów takich artystów jak Steve Aoki czy Master Shortie.

Nie ma więcej wpisów