Co wiemy na temat London Grammar? Może lepiej będzie zacząć od tego, czego nie wiemy na ich temat. Informacje na ich oficjalnym fan page’u są bardzo zdawkowe, a na stronie internetowej widnieją tylko opublikowane do tej pory utwory. Trio z Londynu tworzą Hannah, Daniel i Dot. To by było chyba na tyle, jeżeli chodzi o ich metryczkę.

Do tej pory ich oficjalnym wydawnictwem jest EP-ka zatytułowana Metal & Dust, na której znajdziecie wiodące numery: Hey Now i Metal & Dust, a do tego po jednym remiksie każdego z utworów. Głos Hannah ma ciepłe i kojące brzmienie, co wraz z rytmicznymi beatami sprawia, że otrzymujemy brzmienie idealne na zbliżające się wieczory. Poczujcie ten klimat. Plaża, księżyc i London Grammar w głośnikach – idealne połączenie.

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy zupełnie nowy utwór, który skłania do refleksji i na kilka chwil pozwala przystanąć i zatopić myśli w otaczającej przestrzeni. Wasting My Young Years to trzeci oficjalny singiel spod szyldu London Grammar. Właśnie sprawili, że moja ciekawość na długogrający album została bardzo pobudzona. Koniecznie sprawdźcie te dźwięki. Zapowiada się obiecujący debiut.

Nie ma więcej wpisów