Kilka dni temu pisaliśmy o nieoficjalnym teledysku do utworu pt. Oda do młodości. Oficjalne wideo ukaże się natomiast w połowie maja i będzie wynikiem akcji tworzenia wspólnego wideoklipu, na który złożą się nadesłane przez fanów fragmenty dokumentujące ważne momenty w ich życiu.

Kawałek Oda do młodości to zapowiedź płyty zatytułowanej Nic się nie stało, którą L.U.C zrealizował wspólnie z zespołem Motion Trio. Krążek ten ma swoją premierę właśnie dziś.

L.U.C znany jest ze swoich nieszablonowych pomysłów i ich realizacji, którymi raczył odbiorców już wielokrotnie nie tylko na wydawanych płytach, ale także podczas występów na żywo (wciąż mam w pamięci projekt L.U.C Loop Chopin z 2010 roku). Współpraca z wirtuozami akordeonu nie powinna zatem dziwić fanów artysty.

Producentem płyty i autorem tekstów jest sam L.U.C. Na krążku nie zabraknie gości, zatem na Nic się nie stało będzie można usłyszeć m.in. takich muzyków jak: Abradab, Buka, Vienio, Czesław Mozil czy Ania Rusowicz.

Na uwagę zasługuje także kolekcjonerskie wydanie albumu z grafiką Adama Tunikowskiego (Juice), która została zamieszczona na dużym (36 cm x 98 cm) plakacie dołączonym do płyty.

Nie ma więcej wpisów