Sohn tworzy sztukę i to przez wielkie SZ. Artysta za cokolwiek by się nie zabrał, to wiadomo, że wyjdzie mu to znakomicie. Zarówno jego EP-ka The Wheels, jak i remiksy takich utworów jak: Before I Ever Met You panny BANKS czy Open duetu Rhye, są doskonale dopracowane. Wszyscy teraz remiksują, ale jedno jest pewne – Sohn robi kawał dobrej roboty.

Jego twórczość pełna jest subtelnej elektroniki, wzbudza niesamowite emocje. Bardzo chciałabym go kiedyś usłyszeć w małym, zadymionym klubie, bo w takim miejscu można w pełni odczuć atmosferę muzyki jaką tworzy Sohn. Utwór, który Wam przedstawiam, jest po prostu piękny. Wtajemniczonym znany jest od dawna, ale teraz dostaliśmy do niego ładną wizualną oprawę.

Klip został stworzony przez Christiana Pitscha, który współpracuje z artystą od dłuższego czasu. W video możemy zobaczyć niemiecką aktorkę Nadję Langer na tle zmieniającego się krajobrazu bawarskich Alp. Obrazy przyspieszają wraz ze wzrastającym napięciem, by wyzwolić to co jest najważniejsze w muzyce artysty – emocje. A wszystko to przy powtarzającym się: My love, my love, my love don’t love me

Nie ma więcej wpisów