Moda na tzw. lyric video rozkręciła się na dobre. Jedne przechodzą bez echa, inne natomiast z powodzeniem mogłyby konkurować z pełnowymiarowymi teledyskami. Kreatywności w tej materii na pewno nie można odmówić duetowi Tegan and Sara. Niedawno, za pomocą obrazu do piosenki Now I’m All Messed Up, udowodniły, że ten typ video również można przedstawić w ciekawy i zachęcający dla odbiorcy sposób.

Jednak wypuszczając swoje najnowsze lyric video do piosenki I Was a Fool, dziewczyny wspięły się bez wątpienia na kolejny level swojej kreatywności. W klipie, oprócz standardowych napisów z tekstem piosenki, możemy zobaczyć również zespół. Do video przemycona została historia młodej dziewczyny, która wędruje przez miasto. W pewnym momencie napisy z tekstem stają się już tylko tłem do opowiadanej historii, a wszystkie elementy zgrabnie łączą się w jedną całość.

Przypomnijmy, że piosenki, o których mowa, pochodzą z wydanego pod koniec stycznia albumu Heartthrob, który jest siódmym studyjnym krążkiem w dorobku Kanadyjek.

Nie ma więcej wpisów