Zespół Low w swoim nowym klipie zabiera nas do studia nagraniowego. Można by pomyśleć, że to nic nowego, lecz przedstawili nam to wszystko w wielkim zbliżeniu. Singiel pt. Just Make it Stop jest kawałkiem promującym ich nowy album, The Invisible Way, który miał swoją premierę miesiąc temu i to właśnie on został przedstawiony w nowym teledysku.

Utwór, który rozbrzmiewa w przedstawionym klipie w pewnym momencie ożywia nie tylko serca słuchających fanów, lecz nawet naturę, która w pewnym momencie tego klipu oplata całe studio wraz ze śpiewającą Mimi Parker.

Za stworzenie tak przyjemnego klipu odpowiedzialny jest Phil Harder, który wytężał swój umysł do teledysków takich zespołów jak Foo Fighters, Incubus czy wokalisty Prince’a.

Zespół obchodził ostatnio rocznicę 20 lat swojej pracy, dlatego też premiera nowego krążka zbiegła się w czasie z tą ważną uroczystością. Low ruszyli w bardzo długą trasę po Europie, lecz później wracają za ocean, aby tam pokazać wszystkim z bliska jak brzmią po tylu latach grania na przeróżnych scenach.

Nie ma więcej wpisów