Album, który ukazał się 4 marca pokazał nieco inne, nowe brzmienia londyńskiego producenta Hervé`a. Płyta The Art Of Disappearing odchodzi od klubowych wariacji, z których wcześniej znany był Joshua Harvey. Zwalnia tempo i wprowadza bardziej delikatne dźwięki. Na krążku usłyszeć można wielu zaproszonych gości – pojawiają się między innymi: Austra, Maria Minerva, Niki & The Dove i Seasfire.

Trzecim singlem promującym płytę jest Lose Control. Teledysk do tego utworu jest krótkometrażowym arcydziełem. I nie ma się co dziwić, skoro reżyserią zajęli się Dylan Southern i Will Lovelace. Nominowani do nagrody Grammy za dokumentalny film o zespole BlurNo Distance Left To Run. Tworzyli klipy dla takich gwiazd, jak Arctic Monkeys, Jack White czy The Kills.

W obrazie możemy poznać historię pewnej zdrady. A raczej odczuć tęsknotę i smutek dojrzałego mężczyzny, który został zdradzony. Melancholijny teledysk świetnie oddaje emocje nie tylko utworu, ale również głównego bohatera. Sprawia, że możemy je poczuć na własnej skórze. Świetnie pokazana historia, dobre kadry i niebanalne podejście do tematu sprawia, że z tym klipem warto się zapoznać!

Nie ma więcej wpisów