Ta kalifornijska grupa kojarzy się głównie z hipnotyzującymi melodiami oraz – konsekwentnie przemycanym w ich klipach – retro stylem. Zdążyli już nieco namieszać w muzycznym światku, zdobyli rzesze wiernych fanów i przychylność mediów, mając na koncie jedynie dwie EP-ki. W końcu jednak dają słuchaczom to, na co każdy niecierpliwie czekał – długogrający album.

Krążek I Love You zespołu The Neighbourhood trafi na sklepowe półki 23 kwietnia dzięki wytwórni Columbia. Album można już kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem oficjalnej strony zespołu oraz przez iTunes. Część z utworów znajdujących się na krążku jest już doskonale znana fanom grupy, sporo na niej również nowości. Jeżeli jesteście ciekawi jak brzmi ta płyta, możecie ją przesłuchać poniżej.

Warto też wspomnieć, że wkrótce zespół ruszy we wspólną trasę koncertową z Brytyjczykami z Foals, na której oba zespoły będą promować swoje najnowsze płyty. Miejmy nadzieję, że The Neighbourhood trafią kiedyś również do Polski. Póki co, zachęcam do zapoznania się z nimi za pośrednictwem muzyki, a z pewnością znać ich warto.

Nie ma więcej wpisów