Nie wiem za bardzo co napisać o tym klipie, ale do głowy przychodzi mi tylko jedno słowo: HIT! Teledysk jest po prostu fantastyczny i każdy z jego składników współgra ze sobą idealnie. Duży budżet (to widać!), ciekawy pomysł, krajobrazy, mnogość scenerii, chwytliwa melodia, świetna nawijka, melodyjny refren, i tak dalej mógłbym jeszcze wymieniać inne pozytywne elementy tej produkcji. Co ciekawe, klip kręcono aż trzy miesiące i do tego na sześciu kontynentach.

Kto stoi więc za powstaniem tego numeru? Za całe zamieszanie odpowiedzialny jest niejaki Macklemore. Muzyk i raper, który aktywnie działa na amerykańskiej scenie od ponad dziesięciu lat, w zeszłym roku odniósł komercyjny sukces swoim debiutanckim albumem – The Heist. Płyta powstała z udziałem Ryana Lewisa – DJ-a, producenta muzycznego, reżysera i grafika, który jest odpowiedzialny za jej brzmienie.

Utwór Can’t Hold Us powstał w 2011 roku, więc nie jest to nowość, ale wypuszczenie takiego klipu przed wakacjami okaże się pewnie świetnym zagraniem, a część osób będzie miała lepszą okazję na zapoznanie się z twórczością Macklemore’a. Kawałek i klip zrealizował wspomniany Ryan Lewis, a wokalnie udziela się w nim młody wokalista – Ray Dalton.

Póki co, niewątpliwie jeden z lepszych klipów tego roku. Sprawdźcie!

Nie ma więcej wpisów