Honey Cocaine wydała nie tak dawno swój mixtape pt. Thug Love. Młodziutka raperka nagrała go wspólnie z muzykiem DKevrimem, który zajął się brzmieniem wydawnictwa. Money Murderer to kolejny klip promujący wspomniany album.

Kręcąc teledyski do wielu utworów z niekomercyjnego wydawnictwa, jakim jest mixtape, Honey Cocaine pokazuje, że zależy jej na tym, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Poza tym, jakiś czas temu raperka zasiliła szeregi labelu Tygi, Last Kings, co na pewno pomoże jej w jeszcze szybszej ekspansji na amerykański rynek muzyczny.

Teledysk do utworu Money Murderer zrealizował BluntAssZiggy. Obraz nie jest wyszukaną realizacyjnie produkcją, ale nie musi nią być, ponieważ pierwsze skrzypce gra w nim Honey Cocaine, na której są skupione nie tylko uszy, ale i oczy odbiorcy. Klip, którego tekst jest swego rodzaju autoprezentacją, lepiej wygląda bez nadmiernego przepychu wizualnego, a jedynie z czynnym udziałem artysty. Tak jest w tym przypadku i wpływa to pozytywnie na jego odbiór. Na uwagę zasługują jak zwykle niepokorny tekst raperki oraz świetny bit DKevrima.

Nie ma więcej wpisów