Legendarny rapowy duet z Warszawy zagra z klubie 1500m2. Muzycy wystąpią w ramach projektu Pionierzy stylu, który został zainicjowany przez Rap History Warsaw & Live 2 Listen. Projekt ma na celu wskrzeszenie unikalnej atmosfery początków hip-hopu w Polsce.

Onar i Pezet zaprezentują w ramach koncertu klasyczne numery pochodzące z ich wspólnych albumów – Na zawsze będzie płonął, Nasze dni oraz Historie z sąsiedztwa.

Grupa Płomień 81 powstała w 1998 roku z inicjatywy wspomnianych już Onara i Pezeta. Nazwa pochodzi od numeru szkoły, na terenie której spotykali się raperzy – Szkoła Podstawowa nr 81 na Ursynowie. Od 2005 roku grupa nie wydała wspólnego albumu. Pomimo działania pod wspólnym szyldem, Onar i Pezet poświęcili się solowym karierom, które do dnia dzisiejszego ukształtowały ich jako artystów i zapewniły godne miejsca w pierwszej lidze polskiego rapu.

Coraz rzadziej można zobaczyć chłopaków występujących pod nazwą wspomnianego składu, dlatego też nadchodzący koncert jest nie lada gratką dla zagorzałych fanów grupy. Nie może Was tam zabraknąć!

 

Kiedy: 27.04 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2
Start: godz. 22:00
Wstęp: 20 zł (lista z Facebooka) / 30 zł (pozostali)

Nie ma więcej wpisów