Amerykański zespół Wild Nothing, kolorowym akcentem i dream popowym brzmieniem zapowiada nową EP-kę Empty Estate. Jack Tatum wraz z opublikowaniem pierwszego singla A Dancing Shell do nadchodzącej płyty, podarował fanom także teledysk do tego właśnie utworu. Geometryczna estetyka klipu to ukłon w stronę lat 80. do których zespół ma szczególny sentyment. W tym jakże kolorowym klipie można dostrzec przeobrażenie dźwięków w op-artowskie wizualizacje. Jeśli muzyka Wild Nothing miałaby być wyrażana za pomocą kształtów pewnie wyglądała by jak w przedstawionym teledysku.

EP-ka na, której znajdziemy siedem kompozycji Tatuma, ujrzy światło dzienne 14 maja. Captured Tracks to wytwórnia, która wspomaga artystę od pierwszych jego poczynań, także tym razem zajmie się jego nowym dziełem.

Nowy krążek zostanie wydany także w wersji limitowanej, w środku którego znajdziemy plakaty, bransoletki, wlepki, oraz wkładkę z geometrycznymi ilustracjami stworzonymi przez Erica Shawa. Teraz zapraszam do obejrzenia abstrakcyjnego świata według Wild Nothing.

Nie ma więcej wpisów