Jedna z najważniejszych hip-hopowych imprez, Hip Hop Kemp, w tym roku cieszyć będzie sympatyków kultury hip-hop dwunastą już odsłoną. Poprzednie edycje imprezy obfitowały w największe światowe gwiazdy rapowej sceny, a nadchodząca również zapowiada się rewelacyjnie.

Do ogłoszonych już artystów, z których najważniejsi to Kendrick Lamar, El-P czy Oddisee & Apollo Brown, dołączyły następne postaci. Są nimi Baauer, duet Shabazz Palaces oraz kolejna przedstawicielka kobiecego rapu – Shystie.

Na rodzimych raperów, którzy mają szansę pojawić się na festiwalu (na ten moment potwierdzonymi artystami, którzy będą reprezentować polską scenę, są Bisz & B.O.K. Liveband), wciąż jeszcze można głosować w Wielkiej Sondzie Polskich Artystów na polskim facebookowym profilu imprezy. Biorąc udział w sondzie, macie szansę wygrać wejściówkę z dostępem do strefy VIP.

Przypominam także, iż Hip Hop Kemp odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia, w czeskiej miejscowości Hradec Králové, a bilety na ten festiwal można nabyć za 209 zł (normalny) oraz 409 zł (VIP).

Nie ma więcej wpisów