Zastanawialiście się, który polski zespół najskuteczniej obudzi niedźwiedzie i wiosnę przywiedzie? Tę prawdziwą wiosnę, nie meteorologiczną czy termiczną, którym wciąż czegoś brak w mniemaniu ludzi spragnionych słońca i ciepła. Otóż wiosnę najskuteczniej przywołają Domowe Melodie!

Domowe Melodie to nietuzinkowy projekt tworzony przez trójkę niebanalnych osób: Justynę Chowaniak (teksty, wokal, kompozycja), Staszka Czyżewskiego (kontrabas) i Kubę Dykierta (gitara, perkusja). Trio zachwyca tworzonymi przez siebie kompozycjami i lekkością wykonywania tych jakże oryginalnych utworów. Obojętnym nie można pozostać także na teksty Justyny oraz na jej wokal, którym – wydaje się – potrafi stworzyć dowolny nastrój i wywołać przeróżne emocje.

Pewnym jest, że Domowe Melodie są wyjątkowe. Grupa tworzy wokół siebie bardzo pozytywną i przyjazną aurę. Ich muzyki słucha się z uśmiechem na twarzy, a co najważniejsze – wciąż ma się ochotę na więcej. Teksty absorbują uwagę, nierzadko bawią, generują różne refleksje. Dźwięki mają w sobie sporo lekkości i przestrzeni, w którą chętnie chce się wkraczać.

Jeśli jeszcze nie znacie tego zespołu – poznajcie niezwłocznie. Jeśli już znacie – nie zastanawiajcie się nad tym, czy wybrać się na ich koncert. Bez wątpienia bowiem warto to zrobić i gorąco Was do tego zachęcamy!

Kiedy: 4.05 (sobota)
Gdzie: Sejny, Spółdzielnia Jazzowa

Kiedy: 6.05 (poniedziałek)
Gdzie: Olsztyn, Grawitacja

Kiedy: 7.05 (wtorek)
Gdzie: Sopot, Mewa Towarzyska

Kiedy: 9.05 (czwartek)
Gdzie: Chorzów, Szuflada 15

Kiedy: 10.05 (piątek)
Gdzie: Oświęcim, MDSM

Kiedy: 15.05 (środa)
Gdzie
: Poznań, Blue Note

Kiedy: 16.05 (czwartek)
Gdzie: Wrocław, Firlej

Kiedy: 17.05 (piątek)
Gdzie: Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Kiedy: 18.05 (sobota)
Gdzie: Szczecin, Hormon

Kiedy: 26.05 (niedziela)
Gdzie: Toruń, NRD

Nie ma więcej wpisów