Mieliśmy ją usłyszeć w marcu, a dopiero pod koniec kwietnia powrót Annie stał się faktem. W piątek ukazał się klip do utworu Tube Stops And Lonely Hearts, natomiast sam singiel będzie dostępny w sprzedaży od 1 maja. Nad  jego produkcją czuwali Timo Kaukolampi, Ville Hamala oraz team producencki Xenomania – jednak nie Richard X. On też będzie miał swój udział w nowych utworach Annie, bowiem w maju ma ukazać się EP-ka wyprodukowana w całości przez niego. Ma się na niej znaleźć m.in. utwór napisany przez Victorię Hesketh, czyli Little Boots pod tytułem Bring Us Back Together.

Tube Stops And Lonely Hearts jest emocjonalnym hołdem złożonym kulturze rave w latach 90.. Annie przywołuje w nim wspomnienia z imprez w Londynie, a także w rodzinnym Bergen (jeden z klubów działał tam w starej fabryce sardynek). Klip jest utrzymany w stylistyce DIY, co – szczerze mówiąc – odbiera piosence odrobinę uroku, chociaż można przyjąć założenie, że jest to celowy zabieg, który ma podkreślić inspiracje muzyką sprzed dwóch dekad.

29 kwietnia ukaże się nowy singiel Ralpha Myerza Take A Look At The World, w którym gościnnie można będzie usłyszeć Annie. Piosenka została wyprodukowana przez Myerza oraz Röyksopp. Teledysk ma być filmowany wkrótce, a poniżej możecie posłuchać tego właśnie utworu.

Nie ma więcej wpisów