Utwór zatytułowany Cień chwały to kolejny singiel promujący producencki album Szopsa. Wersy na bit kładzie w tym kawałku LaikIke1, posiadacz imponującego flow, autor bezkompromisowych tekstów. Z kolei Paweł Mikosz urozmaica track dźwiękami gitary basowej.

Ekipa Elade Street Culture Promotion przedstawiła wideoklip do tego numeru. Zdjęcia do teledysku zostały nakręcone we Wrocławiu przez grupę Royal Image.

Materiał o tytule Goodlife ukaże się 26 maja. Wraz z premierą klipu do utworu Cień chwały ruszył preorder krążka. Na podkładach żagańskiego producenta, poza LaikIke1’em, rapować będą również m.in. Bisz, Bonson, VNM, PeeRZet czy Człowień. Goodlife to drugi producencki album Szopsa. Artysta powinien być kojarzony ze współpracy z Onarem czy Łysonżim.

Tracklista Goodlife zawiera 16 pozycji, a po takich kawałkach jak Cuda się nie zdarzają (feat. Człowień), Nie ma dni (feat. Paweł Wu, DJ Paulo), Kolory sznurowadeł (feat. LaikIke1) oraz po najnowszym singlu, Cień chwały (feat. LaikIke1), z niecierpliwością czekam na dzień premiery.

Nie ma więcej wpisów