DJ Tuniziano – polski król mikstejpów – powrócił z nowym wydawnictwem. Taki oto tytuł muzyk otrzymał ze względu na swoją działalność muzyczną, która od kilku lat zaskakuje nas fantastycznymi blend-mikstejpami, łączącymi w sobie muzykę i słowa najpopularniejszych raperów, zarówno z polskiego, jak i amerykańskiego rynku muzycznego.

Muzyk w ciągu ostatnich lat wypuścił świetne mikstejpy, można wspomnieć m.in The Blend Sick Projekt, który współtworzył DJ Grubaz albo dwie części wydawnictwa Polski Blender oraz Howwa. Jeśli jesteście fanami wyszukanych miksów, w których wszystko wyśmienicie ze sobą współgra, tworząc prawdziwe hity, koniecznie zapoznajcie się z twórczością DJa Tuniziano.

Najnowsza produkcja didżeja, jak wskazuje na to nazwa projektu NasGuralAz, łączy w sobie rap trzech panów – Nasa, DonGuralEsko i Aza. Całość, podaną z poczuciem humoru, zremiksowaną i zblendowaną na każdy możliwy sposób przy użyciu znanych nam bitów, uzupełniono o masę skreczy. Reprezentant Wielkiego Joł wie jak miksować muzykę, tworząc wyśmienite imprezowe kawałki i mieszając ze sobą numery w charakterystyczny dla siebie sposób. Sprawdzajcie i bawcie się dobrze!

Nie ma więcej wpisów