Wyclef Jean to muzyk, wokalista, raper, kompozytor oraz aktor. Znany jest głównie jako lider legendarnej już dziś grupy The Fugees. Po rozpadzie zespołu, w 1997 roku, muzyk rozpoczął solową karierę, udzielając się gościnnie w projektach innych artystów, m.in. Carlosa Santany. Od kilku lat było o nim nieco ciszej z tego względu, że angażował się w działalność swoich organizacji charytatywnych, a także zajmował się sytuacją polityczną swojej ojczyzny – Haiti. Artysta chciał nawet startować w wyborach prezydenckich w tym kraju, jednak nie spełnił wszystkich oczekiwanych wymagań.

Po kilku latach przerwy Wyclef Jean postanowił powrócić do tego co najlepiej mu wychodzi, do tworzenia muzyki. Do sieci trafił właśnie jego najnowszy mixtape pt. April Showers. Powyżej możecie sprawdzić najnowszy klip artysty nakręcony do numeru ze wspomnianego wydawnictwa, do kawałka Mid Life Crisis. Nad teledyskiem pracowała m.in. młodsza siostra Wyclefa, Melky Jean.

Najnowszy mixtape muzyka liczy ponad 30 tracków, a udzielili się na nich m.in. Mobb Depp, Waka Flocka Flame czy T.I. Poniżej tytułowy utwór z płyty April Showers, w którym gościem jest Troy Ave.

Nie ma więcej wpisów