Piosenka Never Ending Story zespołu Hello Mark to pierwszy singiel zapowiadający ich debiutancką płytę, która na sklepowe półki trafi już w czerwcu tego roku. Ta pięcioosobowa grupa pochodzi z Poznania, a powstała zaledwie dwa lata temu. Jednak Panowie już zdążyli wypracować charakterystyczne brzmienie, które pozwala z łatwością rozpoznać ich kompozycje, a to, co szczególnie zwraca uwagę to ciekawa barwa głosu Oskara nadająca fajny klimat utworów.

Panowie postanowili też uraczyć fanów klipem i tu trzeba głośno powiedzieć – chapeau bas. Życzę sobie i wszystkim innym miłośnikom muzyki, żeby każdy zespół nagrywał tak ciekawe, fajne i dobrze zrobione klipy. Tu na wielką pochwałę zasługuje para głównych bohaterów – Oskar Staszak (wokalista zespołu) i Anna Jęchorek, którzy świetnie weszli w swoje role i opowiedzieli bez słów smutną i nieco brutalną historię.

Za reżyserię teledysku odpowiada Marcin Mikulski, który ma na swoim koncie współpracę choćby z zespołami Twilite i Żelki. Natomiast realizacją zdjęć zajął się twórca ostatniego teledysku grupy MyslovitzMaciej Twardowski.

Nie ma więcej wpisów