Jeśli ktoś myślał, że Fleetwood Mac to przeszłość, to bardzo się pomylił. Grupa z bardzo burzliwą, lecz długą historią nie pozwala o sobie zapomnieć i właśnie zaskoczyła świat nową EP-ką. Wydawnictwo zatytułowane jest Extended Play i zawiera cztery kawałki. Trzy z nich to nowości autorstwa Lindsey Buckinghama, a jeden – Without You – został niegdyś napisany przez Stevie Nicks na potrzeby projektu Buckingham Nicks.

W wywiadzie dla Rolling Stone’a Buckingham wypowiadał się na temat swoich muzycznych relacji z koleżanką z zespołu, twierdząc, że wciąż rewelacyjnie się dogadują i okazuje się, że muzycznie mają sporo do powiedzenia, co dobrze wróży na przyszłość.

Niedawno ukazała się reedycja kultowego już albumu Rumours (oryginalnie wydanego w 1977 roku). Za to rok temu wyszła składanka Just Tell Me What You Want Me, na której różni znani artyści – od Lykke Li po Marianne Faithful – wykonują covery swoich ulubionych kawałków Fleetwood Mac, co świadczy o ogromnym znaczeniu tego zespołu dla całego muzycznego świata.

Nie ma więcej wpisów