Już sam koncert Cocorosie w Polsce to nie lada wydarzenie. Jeżeli myśleliście, że będzie to zwykły występ sióstr Casady, to muszę Was zmartwić. Przed występem Sierry i Biancy parkiet rozgrzeje się do czerwoności za sprawą klubowych rytmów serwowanych przez byłą wokalistkę formacji Hercules & Love AffairNomi Ruiz.

Nomi występować będzie jako support podczas europejskiej trasy CocoRosie! Z całą pewnością usłyszymy ją podczas wrocławskiego koncertu (informacja potwierdzona przez organizatorów). Teraz czekamy na wieści w sprawie warszawskiego koncertu.

Artystka swoją popularność zawdzięcza współpracy z Andrew Butlerem przy projekcie Hercules & Love Affair i hitowi You Belong. Silnie związana z nowojorską sceną elektroniczną, pojawiała się jako gość wśród takich gwiazd jak Antony & The Johnsons, Debbie Harry, Amand Blank czy Peaches.

Dwa lata temu, jako Jessica 6, wydała debiutancki krążek See The Light – nagrany wspólnie z Andrew Raposo i Morganem Wileyem – byłymi muzykami Hercules & Love Affair. Klubowe granie z oldschoolowym brzmieniem disco z lat 80-tych. Fani wokalistki mieli okazję usłyszeć materiał z tej płyty dwa lata temu w warszawskim Powiększeniu.

Jeżeli tęskniliście za Nomi, to już niebawem będziecie mieli szansę usłyszeć jej klubowe granie. Widzimy się we Wrocławiu i w Warszawie.

Nie ma więcej wpisów