Wciąż wahacie się nad kupnem biletu na Audioriver? Ostatnie ogłoszenia rozwieją Wasze wątpliwości. Nowi wykonawcy dołączyli do zestawienia tuż przed zakończeniem sprzedaży promocyjnej puli biletów.

Na co tym razem stawiają organizatorzy płockiego festiwalu? Line-up uświetnią zarówno uznani artyści, jak i obiecujący debiutanci. Nie zabraknie również czynnika kobiecego. Najbardziej rozpoznawalną postacią jest tu Zombie Nation, który będzie promował swój piąty solowy album. Muzyk udowadnia, że kilkanaście lat działalności nie musi wcale zabijać kreatywności.

Obca nie powinna być również twórczość Surkina, którego remiksowali już A-Trak, Rustie czy Brodinski. On sam reinterpretował m.in. utwory Justice i Kavinsky’ego.

Bogatą listę wykonawców uświetnią również znani w kręgach house, Minilogue i Steffi.

Fanom Disclosure przypadnie zapewne do gustu występ duetu Dusky.

Świeżością urzeknie również nastrojowe trio HVOB, sygnowane przez wytwórnię Stil Vor Talent. Inny kobiecy wokal to Ayah Marar, która śpiewała już w utworach Calvina Harrisa, DJ Fresh czy Jacka Penate’a.

Miejmy nadzieję, że ta spora grupa z nawiązką wynagrodzi smutną wiadomość o odwołaniu setu Raresha. Pamiętajcie, że jeszcze tylko do środy możecie kupować dwudniowe karnety w cenie 130 złotych.

Nie ma więcej wpisów